KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14332151
nr 1433 2151
Mikael Wahrby
(f. 1952), Sverige
Etsningar, 3 st, Signerad, numrerad 350 upplaga, daterad 96. Bildmått: 28x25, yttermått inklusive ram: 45x40 cm
Mikael Wahrby, svensk grafiker född i Stockholm 1952.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:48:39
100 kr
150 kr
22 nov